O nas

Nasza przygoda z kosmetykami naturalnymi zaczęła się parę lat temu i trwa nadal. Wyrosła z szacunku do człowieka i otaczającego go świata. Z potrzeby rosnącej świadomości, że żyjemy w czasach kiedy naturalny sposób życia został wyparty przez ten komercyjny i prawie całkowicie zapomniany. Każdy z nas zaczyna w końcu zauważać, że to jednak natura dba o nas i nasze zdrowie.

Rękodzieło. Równowaga. Minimalizm.

Wszystkie produkty są wytwarzane ręcznie z ogromną dbałością i pasją. Od tworzenia formuły, przez wybór dostawcy, produkcję i pakowanie, na każdym etapie zwracamy uwagę na jakość i równowagę, jaką pragniemy osiągnąć. Naturalną równowagę, która dla nas objawia się minimalizmem i prostotą. Uważamy, że zapewnia to naszym mydłom i innym produktom wyjątkową neutralność i skuteczność.

Natura. Środowisko. Zero chemii.

Na każdym etapie produkcji kierujemy się dobrem odbiorcy oraz dobrem środowiska naturalnego. Używamy najlepszej jakości tłuszczy pochodzenia roślinnego oraz naturalnych dodatków takich jak wosk pszczeli, lanolina, glinki, sole, hydrolaty i maceraty ziołowe, suszone rośliny i olejki eteryczne. Główna nasza zasada to: zero chemii.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu bez chemii zapraszamy na naszego bloga: NaturaProFutura.pl Znajdziecie tam szersze opisy składników używanych do produkcji kosmetyków oraz gotowe przepisy na własne kosmetyki i mydło.

O sklepie i produktach

Zamówienia składane w naszym sklepie są zawsze traktowane priorytetowo i indywidualnie. Kosmetyki takie jak balsamy, sole do kąpieli, pomadki i mieszanki ziołowe produkujemy głównie na zamówienie, żeby zapewnić im jak najdłuższą świeżość. Natomiast mydło dostępne w sklepie jest produkowane z wyprzedzeniem, ponieważ musi przejść proces leżakowania, który trwa w zależności od rodzaju mydła od 4 tygodni nawet do 2 lat. Mydło produkujemy w krótkich seriach, może się więc zdarzyć że zostanie wyprzedane w ciągu paru dni. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i Instagramie, gdzie informujemy o nowych seriach.